Teatrzyki w przedszkolach - Środowisko

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Teatrzyki w przedszkolach

data aktualizacji: ponad rok temu 3.12.2015, odsłon: 716, ~Administrator

W dniu 1 października 2015 r. na zlecenie gminy Miasto Puławy w czterech miejskich przedszkolach (Miejskim Przedszkolu nr 13, Miejskim Przedszkolu nr 10, Miejskim Przedszkolu nr 15, Miejskim Przedszkolu nr 14) odbyły  się teatrzyki promujące pozytywne zachowania ekologiczne, segregację odpadów oraz dbanie o środowisko naturalne.

Przedstawienie w bardzo ciekawej formie, połączonej z elementami zachęcającymi do aktywnego udziału wystawił Teatr "Urwis" z Krakowa. Wzbudziło ono duży entuzjazm i zainteresowanie zarówno wśród młodej widowni, jak i kadry pedagogicznej.

Po zakończeniu części artystycznej, widzowie zostali nagrodzeni za wytrwałość i czynny udział w przedstawieniu nagrodami, na których zakup gmina Miasto Puławy otrzymała dotację ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Wydarzenie zrealizowano w ramach kampanii edukacyjnej o prawidłowym postępowaniu z odpadami dla projektu Puławy czysta Gmina.

Wszystkim przedszkolom  serdecznie dziękujemy za udział w akcji.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Udostępnij na Google+